Dierovanie plechu alebo medenej pásoviny.

Dierovanie rozvádzačov      Prenosné dierovače       Stacionárne dierovače         Spracovanie silnoprúdej  pásoviny

                                Ručné hydraulické dierovače(dierovanie rozvádzačov).

Zariadenie je určené na dierovanie rozvodných skríň a tenkých plechov.  Originálne razníky zabezpečujú kvalitný povrch strihu bez olupujúcej sa farby a zdeformovaných okrajov diery. Zariadenia sú schopné dierovať  kruhový otvor až do 120mm a štvorcové do 138 x138 mm. Tak isto zabezpečujeme všetky druhy príslušenstva.

 

        Spýtajte sa nás na info@alltools.sk 

        alebo +421907708701

                                                       Výrobcovia: 

 


                             Prenosné hydraulické  dierovače.

Prenosné hydraulické dierovače sú prioritne  určené na dierovanie profilov H I U u ktorých je problém s manipuláciou vzhľadom na ich veľkosť. Keďže sa používa výkonné čerpadlo je zariadenie schopné vytvoriť dieru priemeru 25mm do 16mm hrubého materiálu. Je možné tvoriť diery kruhové ale aj oválne. Tak isto je možné dierovať rôzne druhy materiálov ako všetky druhy ocele spolu s nerezovou oceľou,  medené a hliníkové pásoviny. Tak isto zabezpečujeme všetky druhy príslušenstva. 

 

 

                    Spýtajte sa nás na info@alltools.sk 

                    alebo +421907708701

                                                        Výrobcovia:

 

 


                               Stacionárne hydraulické dierovače (s profilovými nožnicami )

Tieto stroje sa vyznačujú obrovskou efektivitou dierovania v porovnaní s vŕtaním. Rýchlosťou až 32 dier za minútu a obrovskou životnosťou nástrojov sa ekonomicky nedajú  s vŕtaním porovnať . Okrem toho môžu byť vybavené profilovými nožnicami na L U H I profilov. Tiež nožnicami na kruhový a štvorcový profil. Ďalšou možnosťou je vysekávanie rôznych tvarov. Príslušenstvo je hrozne široké a dá sa modifikovať podľa požiadaviek a potrieb zákazníka. U vyšších modelov je možnosť stroje kombinovať s CNC  podávacími linkami pre manipuláciu s materiálom. Tak isto zabezpečujeme všetky druhy príslušenstva.

 

                     Spýtajte sa nás na info@alltools.sk 

                     alebo +421907708701

                                                       Výrobcovia:

 


                                 Spracovanie silnoprúdej  pásoviny.

Zariadenia pre spracovanie silnoprúdej  pásoviny  sú určené pre dierovanie, strihanie a ohýbanie medenej a hliníkovej pásoviny. Princíp dierovania a životnosť nástrojov zabezpečuje obrovskú efektivitu oproti vŕtaniu. Princíp strihania  pri ktorom vzniká tenký odpad zabezpečuje že sa pásovina nedeformuje a pri preplatovaní  nevznikajú zdeformované zóny ktoré by zabraňovali prechodu prúdu.  Pod túto skupinu sme zaradili aj strihačky žlabov a din líšt. Takisto lisovanie ôk a strihanie káblov. Tak isto zabezpečujeme všetky druhy príslušenstva.            

 

                   Spýtajte sa nás na info@alltools.sk 

                   alebo +421907708701

                   Výrobcovia:  

 

 

 

 

Čo potrebujete dierovať?
verify

* Tento údaj je povinný